logo 4 fenn uj
Egyesületünk Szolnokon, a már meglévő kajak-kenu szakosztályok jogos utódjaként 2013-ban alakult újjá Közgép SE Szolnok néven. A meglévő személyi és anyagi bázisra támaszkodva jelentősen átalakult kis csapatunk, 2018 január23-tól Szolnoki Kajak Kenu Klub névem folytatjuk tevékenységünket.


Az elmúlt évek során a folyamatosan bővülő létszám által igen eredményes csapatösszetétel jellemzi egyesületünket. Napjainkig számos kiváló nemzetközi és hazai eredményt értünk el az utánpótlás, a szabadidős és aktív versenyzői csoportszinteken egyaránt. Versenyzőink felkészítését, több éves versenyzői és edzői tapasztalattal, sporteredményekkel rendelkező szakképzett edzők végzik. Eredményességünket és szakmai fejlődésünket jól jelzi, hogy a Magyar Kajak-Kenu Szövetség által nyilvántartott, egyesületek közötti pontversenyben, évről-évre előkelő helyezést értünk el. Egyesületünk célja a kajak-kenu sportág népszerűsítése, versenyszerű művelése, a sportág feltételeinek biztosítása mellett, a szabadidős sportolás lehetőségének biztosítása, a sportolás környezetének védelme. Fontosnak tartjuk, hogy szélesebb körben tudjuk megszólítani a sportolni vágyókat. Céljaink elérése érdekében a sportegyesület elősegíti az oktatási intézmények tanulói, továbbá a lakosság testnevelési és sporttevékenységét, együttműködik az állami és a társadalmi szervekkel…

Egyesületünkről

  1. Adatok
  2. Versenyzők
  3. Linkek
  4. Eredmények

 

Szolnoki Kajak Kenu KLUB

 

SZÉKHELYE: SZOLNOK, BAROSS GÁBOR UTCA 1. IV. EMELET 20-22.
TELEFONSZÁMA: 56/423-723
LEVELEZÉSI CÍME
5000 BAROSS GÁBOR UTCA 1. IV. EMELET 20-22.

 

TELEPHELY: HOLT TISZA VÍZITELEP
TISZALIGET VÍZITELEP

                  

Kapcsolattartó elérhetősége: 30/207-3395, 70/704-0683


Nyilvántartási adatok:

Nyilvántartási szám: 16-02-0002166
Adószám:  18840674-2-16

  
Az egyesület bank számlaszáma és a pénzintézet neve:


70300046 – 11029056    /3A Takarékszövetkezet/

 

AZ EGYESÜLET ELNÖKE: DR. NYERGESNÉ DR. FARKAS GABRIELLA

 

AZ ELNÖKSÉG TAGJAI:

VASZKÓ OTTÓ MASTERS CSOPORT KOORDINÁTORA
ZUPKÓ GYÖRGY SZABADIDŐSÖK KOORDINÁTORA és TAGFELVÉTELHEZ KAPCSOLATTARTÓ


       
TISZTSÉGVISELŐK:

VÁGÓ ZSUZSANNA GAZDASÁGI FELELŐS ÉS PÁLYÁZATI KOORDINÁTOR

 

EDZŐK:

CZEGLÉDI GÁBOR UTÁNPÓTLÁS VERSENYZŐK, EDZŐ
HADVINA GERGELY VÁLOGATOTT VERSENYZŐK, EDZŐ


   
  

Versenyzőink adatai:

 

Név: Bodonyi Dóra
Születési idő: 1993.11.07.
Születési hely: Szarvas
Legjobb eredmény: 2017 VB K-1 5000m I. hely, 2017 EB K-1 1000m I. hely, K-1 5000m I. hely, 2018 EB K-4 500 I. hely, VB K-1 1000m I. hely, K-4 500m I. hely

Bodonyi Dora
 

 

Név: Bogár Gábor
Születési idő: 1994.02.05.
Születési hely: Orosháza
Legjobb eredmény: U23 VB K-4 1000 II. hely, K-1 1000 III. hely, U23 EB K-1 500 III. hely

Bogar Gabor

 

Név: Gál Péter István
Születési idő: 1994.05.04.
Születési hely: Szolnok
Legjobb eredmény: U23 VB K- 4 1000 II. hely, K-4 500 II. hely

Gal Peter

 

Név: Sarudi Pál
Születési idő: 1983.08.10.
Születési hely: Szolnok
Legjobb eredmény: Felnőtt VB C-4 1000 I. hely 2x

 Sarudi Pal

 

Kiemelt eredmények 2016

 

Bodonyi Dóra:

Európa Bajnokság Moszkva 5000 m. II. helyezés
U-23 EB Plovdiv K-1 1000 m II. helyezés
U-23 OB Szolnok K-2 500 m. I. helyezés
K-1 5000 m. I. helyezés

Bogár Gábor:

U-23 EB Plovdiv K-1 500 m III. helyezés
U-23 EB Plovdiv K-4 1000 m II. helyezés
U-23 OB Szolnok K-1 500 m. II. helyezés
K-2 500 m. II. helyezés
K-2 1000 m. III. helyezés

Gál Péter:

U-23 EB Plovdiv K-4 500 m II. helyezés 

Sarudi Pál:

Felnőtt OB Szolnok C-2 1000 m. II. helyezés

 


 

Kiemelt eredmények 2015


Bodonyi Dóra:

U-23 Világbajnokság Portugália K-1 női 500 m. I. helyezés
K-4 női 500 m. III. helyezés
Felnőtt VB Olaszország /Milánó/ K-2 női 1000 m. III. helyezés

Bogár Gábor:

U-23 VB Portugália K-1 férfi 1000 m. III. helyezés
K-4 férfi 1000 m. II. helyezés
U-23 EB Románia K-1 férfi 1000 m. II. helyezés
K-4 férfi 1000 m. II. helyezés

Gál Péter:

U-23 EB Románia K-4 férfi 1000 m. II. helyezés

Sarudi Aliz:

Felnőtt VB Olaszország K-2 női 1000 m. III. helyezés

Sarudi Pál:

Felnőtt VB Olaszország C-4 férfi 1000 m. III. helyezés
OB. Szolnok C-2 férfi 1000 m. I. helyezés
C-4 férfi 1000 m. I. helyezés
C-4 férfi 5000 m. I. helyezés
C-4 férfi 200 m. I. helyezés

Forgó Christopher:

VB Olaszország Milánó C-2 férfi 500 m. IV. helyezés
U-23 EB Románia C-2 1000 m. VII. helyezés
C-4 500 m. VI. helyezés

 


 

Kiemelt eredmények 2014

 

Világkupa, Szeged:
K-2 Női 1000m: 2. Bodonyi Dóra – Szilvásy Nóra

C-4 Férfi 1000m: 3. Sarudi Pál


I. Felnőtt és U23 válogató, Szeged:
K-2 Női Felnőtt 1000m: 1. Medveczky Erika/KDSE/- Sarudi Aliz
K-2 Női Felnőtt 200m: 1. Szabó Petra- Kozák Danuta/UTE/
K-1 Női Felnőtt 5000m: 2. Bodonyi Dóra
C-1 Férfi Felnőtt 1000m: 3. Sarudi Pál
C-2 Férfi Felnőtt 200m: 2. Sarudi Pál- Kovács Máté/KSI/


II. Felnőtt és U23 válogató, Szeged:
K-2 Női 1000m: 1. Medveczky Erika- Sarudi Aliz
K-1 Női 5000m: 2. Bodonyi Dóra
C-1 Ffi. 500m: 3. Sarudi Pál


Ifjúsági és U23 EB, Párizs/FRA/:
K-4 Ffi. U23 1000m: 7. Szeiler Máté- Vass Péter- Czompa Tibor- Gál Péter
K-1 Ffi. U23 500m: 6. Gál Péter


Felnőtt EB, Brandenburg/GER/:
K-2 Női 1000m: 2. Medveczky Erika- Sarudi Aliz
C-4 Ffi 1000m: 2. Vass András- Kiss Tamás- Sarudi Pál- Varga Dávid
K-1 Ffi 500m: B. Döntő: 5. Gál Péter


Felnőtt VB, Moszkva/RUS/:
K-2 Női 1000m: 3. Meveczky Erika- Sarudi Aliz
C-4 Ffi 1000m: 3. Vass András- Kiss Tamás- Sarudi Pál- Varga Dávid


Egyetemi és Főiskolás VB, Minszk/BLR/:
K-4 Ffi 1000m: 4. Gacsal Ákos- Csontos Csaba- Gál Péter- Gecső Tibor


Ifjúsági és U23 OB, Szolnok:
K-1 Női U23 1000m: 3. Bodonyi Dóra
K-2 Női U23 500m: 2. Horváth Alexandra/Szeged/- Bodonyi Dóra
K-1 Női U23 4000m: 3. Bodonyi Dóra
K-1 Ffi U23 1000m: 3. Bogár Gábor
K-4 Ffi U23 500m: 2. Szabolcsi Bence- Gál Péter- Bogár Gábor- Szentesi Roland
K-2 Ffi U23 200m: 3. Szabolcsi Bence- Szentesi Roland
K-4 Ffi U23 200m: 3. Szabolcsi Bence- Gál Péter- Bogár Gábor-Szentesi Roland


Felnőtt OB, Szolnok:
K-2 Női 1000m: 3. Szabó Petra- Bodonyi Dóra
K-4 Női 1000m: 2. Sarudi Aliz- Medveczky Erika/KDSE/- Szabó Petra- Bodonyi Dóra
K-2 Női 500m: 2. Medveczky Erika- Sarudi Aliz
K-4 Női 500m: 3. Sarudi Aliz- Medveczky Erika- Szabó Petra- Bodonyi Dóra

Szolnoki Kajak Kenu Klub

Váltás teljes nézetre!
Az oldal tetejére!